Nudzą Cię wciąż powtarzające się motywy odzieżowe na każdym kroku? Szukasz dla siebie i swoich bliskich czegoś nowego, nie tylko ładnego, ale także wygodnego? Postaw na BaFaS – czyli zupełnie nową markę odzieżową spółki BBA Fashion System, a zawartość Twojej garderoby zmieni się nie do poznania!

Salony BaFas znaleźć można w Centrum Handlowym Atrium na Targówku oraz w Galerii Młociny. Już dziś możemy zapewnić, że sklepów sieci BaFaS stopniowo będzie przybywać na mapie warszawskich galerii handlowych.

Powierzchnia sklepów BaFaS jest imponująca – łącznie sięga prawie 300 mkw. Znalazło się tam miejsce na prezentacje polskich projektantów odzieży – zarówno tych z wyrobioną marką jak i dopiero co wschodzących gwiazd. Asortyment zadziwia bogactwem wyboru i zaskakującymi formami. Kadrę BaFas tworzą wyłącznie profesjonaliści, od kilkunastu lat związani z branżą modową.

Dzięki BaFas zapomnisz o udręce szukania dla siebie odpowiedniego rozmiaru. Tutaj rozmiary nietypowe dla sieciówek są czymś jak najbardziej naturalnym. Pomoc doświadczonego personelu pozwala w kilka chwil podjąć decyzję w trakcie zakupów. Kolekcje uzupełniane są na bieżąco, zgodnie z panującymi trendami. Nie musisz wydawać milionów na ciuchy, aby wyglądać modnie i elegancko.

Stylowa odzież dla kobiet i mężczyzn pochodzi wyłącznie od sprawdzonych polskich projektantów i producentów. Tylko u nas znajdziesz tak szeroki zakres rozmiarów: M – 3XL dla Panów oraz 36 – 52 dla Pań. Współpracujemy m. in. z takimi markami jak:

ALLORA, BAKKO, BOONE, CARMELL, LASTER, ELIT LOOK, EMOI, JANBOR, JASS, JB, SOWIERKA, NUANCE, MANIFESTO, MERCE, NIKOLE LEE,  STARLING, PERSO, ROCKS,  SALSA, VANILA, WHY NOT, RELIS, ZARTEX.

BaFaS – wyglądaj modnie każdego dnia!

Zapraszamy!

Salony BaFaS

CH Atrium Targówek

Salon BaFaS – CH ATRIUM TARGÓWEK

ul. Głębocka 15, 03-287 Warszawa

Lokal nr 19 / wejście C

Tel. +48 505 927 313
E-mail: kontakt@bafas.pl

Godziny otwarcia:
pon. – sob.: 10:00 – 21:00
niedz.: 10:00 – 20:00

Galeria Młociny

Salon BaFaS – GALERIA MŁOCINY

Zgrupowania AK „Kampinos” 15, 01-943 Warszawa

Poziom +1, lokal nr N.1.91

Tel. +48 505 937 230
E-mail: kontakt@bafas.pl

Godziny otwarcia:
pon. – sob.: 10:00 – 22:00
niedz.: 10:00 – 21:00